با خبر شدیم یکی از دوستان خوش ذوق اقدام به برگزاری دورهمی از متخصصین ایرانی لینکدین نموده است از قضا هفت نشست را هم تاکنون برگزار نموده که ما مطلع نبودیم!.
طی هماهنگی و مذاکره با برگزار کننده کد تخفیف Azmodegan-8th-think2link برای کاربران سایت آزمودگان صادر شد که در اختیار شما کاربران گرامی سایت آزمودگان قرار می گیرد.
بنظرم حضور در این دورهمی خالی از لطف نیست اگر وقت می کنید ، ثبت نام کنید خدا را چه دیدی ممکن است فرصت تجاری هم فراهم شد.
یادآور می شویم این دورهمی به نقل از برگزار کننده انتفاعی از هزینه ثبت نام نمی برد و صرفا هزینه دورهمی را شرکت کنندگان می پردازند .
اطلاعات دورهمی به شرح زیر است:

دورهمی هشتمی لینکدینی‌ها به تاریخ ۲۸ آذرماه

اگر چه شبکه‌سازی توجه و تمرکز اصلی ما توی همه دورهمی‌ها بوده است، اما همیشه بعلت فشردگی برنامه برای این موضوع وقت کم میاوردیم. توی این دورهمی صرفا با تمرکز بر شبکه‌سازی جلو میریم. بازی‌های هیجانی و مهیجی تویط آقای نادر وهاب آقایی طراحی شده که این دورهمی رو متفاوت از بقیه میکنه و میتونه ضمن اثربخشی حتی فرح‌انگیز هم باشه. بازی‌ها براساس فرهنگ ما طراحی شده و متناسب با بازار ایران بسیار کاربردی خواهد بود. برای اینکه دقیقه نودی نباشیم ده درصد تخفیف برای کسایی در نظر گرفته شده که تا ۱۵ آبان ثبت نام کنند. بعد از آن با شرایط عادی ثبت‌نام خواهد شد. لینک ثبت نام عبارتست از:

https://evnd.co/CmxDI

کد تخفیف:
Azmodegan-8th-think2link

کانال تلگرام برای دیدن لیست شرکت‌کنندگان فعلی و گذشته:
https://t.me/think2link_news